×فروش ویژه: هاست سی پنل فضای نامحدود ایران  |  هاست دایرکت ادمین ارزان آلمان | هاست نامحدود آلمان | %20 تخفیف روی همه پلانهای هاست با پرداخت سالیانه: se23

ریست کردن هاست چاپ

  • ریست کردن هاست, تنظیمات اولیه هاست, تنظیم اولیه
  • 22

برای انجام اتوماتیک این مورد به اکانت خود در سایت ما لاگین کنید.
از قسمت منوی بالای سایت به نام سرویس ها و یا منوی سمت راست در بخش اطلاعات سرویس (سرویس های من > روی هاست مورد نظر کلیک کنید) روی گزینه "ریست و تغییر دامنه هاست" کلیک و دامنه اصلی مورد نظر را انتخاب و روی دکمه "ریست کن" کلیک کنید و منتظر دریافت پیام "هاست شما با موفقیت ریست شد ." بمانید. ممکن است اعمال این درخواست چندین ثانیه طول بکشد.

دقت بفرمایید در صورت ریست هاست کلیه اطلاعات آن (شامل فایل ها، دیتابیس ها، ایمیل ها، ساب دامین ها، بکاپ ها و ...) پاک شده و به هیچ وجه قابل بازیابی نمی باشند.

 

ریست به صورت غیر اتوماتیک توسط بخش پشتیبانی:

ریست کردن هاست شامل هاست های بدون پشتیبانی نمی شود.
روی پلانهای با پرداخت ماهیانه کلا ریست کردن هاست ارائه نمی شوند.
پلان های هاست با پشتیبانی با حرف M شروع می شوند
روش دیگر برای هاست های بدون پشتیبانی و سایر پلانها، کنسل کردن هاست و خرید مجدد می باشد که در این حالت هزینه تا آخر دوره سوخت می شود و قابل عودت نمی باشد.

هاست بصورت اتوماتیک ساخته می شود و در وضعیت قابل استفاده و سالم تحویل کاربران گرامی می شود.

اگر فایل های خود را در دایرکتوری
public_html
قرار دهید و آنها را پاک کنید هیچ مشکلی برای هاست پیش نمی آید ولی اگر دایرکتوری های بالای آن را که سیستمی هستند پاک کنید هاست دچار مشکل می شود و این منشاء اشتباه از سمت کاربر است.

حذف و ساختن مجدد اکانت بصورت غیر اتوماتیک زمانبر می باشد و بدلیل جلوگیری از تکرار بی رویه برخی کاربران از این نوع درخواست و دقت بیشتر کاربران روال زیر تعریف شده است:

در سایت سی پنل لاگین و از منوی مالی در قسمت بالا روی گزینه افزودن وجه کلیک و مبلغ 100 هزار تومان افزایش اعتبار دهید.
در تیکت پرداخت هزینه را با ذکر شماره فاکتور اطلاع داده و دامنه هاست را جهت حذف و ساخت مجدد اکانت مشخص بفرمایید.


کل هاست پاک می شود و می بایست اگر اطلاعاتی مانند ایمیل یا دیتابیس یا فایل مهمی دارید از آن نسخه پشتیبانی تهیه کنید تا آنرا از دست ندهید.
(هیچ نوع اطلاعاتی بعد از ریست شدن هاست توسط ما ریستور نخواهد شد)

در هاست دایرکت ادمین خود کاربر می تواند دامنه را حذف و مجددا اضافه کند.


توجه بفرمایید برای جلوگیری از دریافت و تکرار این نوع درخواست، انجام این درخواست با اولویت بسیار پایین و ظرف حداقل دو هفته انجام می شود.

 


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

<< بازگشت