×هدیه نوروزی: هاست سی پنل فضای نامحدود ایران با 50 درصد تخفیف سالی 90 هزار تومان  |  هاست دایرکت ادمین ارزان آلمان | هاست با %54 تخفیف نامحدود آلمان سالی 88 هزار تومان

تغییر دامنه اصلی هاست چاپ

  • تغییر دامنه, تغییر دامین, تغییر, تعویض, تعویض دامنه, تعویض دامین
  • 78

کاربران محترم در انتخاب دامنه دقت کافی داشته باشید.
 
برای انجام اتوماتیک هاست های کنترل پنل "سی پنل"  به اکانت خود در سایت ما لاگین کنید.
از قسمت منوی بالای سایت به نام سرویس ها و یا منوی سمت راست در بخش اطلاعات سرویس (سرویس های من > روی هاست مورد نظر کلیک کنید) روی گزینه "ریست و تغییر دامنه هاست" کلیک و دامنه اصلی جدید را در قسمت دامنه جدید وارد و روی دکمه "تغییر دامنه" کلیک کنید و منتظر پیام انجام موفقیت آمیز این تغییر باشید. ممکن است اعمال این تغییر چندین ثانیه طول بکشد.
 
هاست قبلی پاک می شود و هاست جدید با دامنه جدید ساخته می شود.
باید از تمامی اطلاعات هاست قبلی بکاپ بگیرید و آنرا در هاست جدید خودتان آپلود کنید مانند فایل ها و دیتابیس.
- ایمیل ها قابل انتقال نیسنتد.
در این زمینه و مشکلات بعدی بوجود آمده در نتیجه تغیر دامنه تیکت های شما پاسخ داده نمی شود و تغییرات روی دیتابیس و آدرس سایت در اسکریپت های نصب شده مانند وردپرس و ... می بایست تماما توسط خود کاربر انجام شود.
 
در مورد کنترل پنل "دایرکت ادمین" وارد کنترل پنل شوید و روی گزینه Domain Setup از منوی Account Manager کلیک کنید. روی دکمه Rename Domain کلیک و دامنه قدیم را انتخاب و دامنه جدید را در محل مربوطه وارد و نهایتا روی دامنه Rename کلیک کنید.
 
در صورت عدم وجود امکان تغییر اتوماتیک و نیاز به تغییر غیر اتوماتیک توسط (بدلیل ارور و ...) بخش پشتیبانی:

سرویس اولیه مطابق سفارش کاربر تحویل شده است و این تغییر با اولویت بسیار پایین در حدود  دو هفته بعد از درخواست تغییر و پرداخت کاربر انجام خواهد شد.
بصورت پیش فرض تغییر سرویس امکانپذیر نیست و کاربر می بایست هاست جدید تهیه کند و استفاده از امکان تغییر تنها درصورت اضطراری مناسب می باشد.

هاست های ارزان، ماهیانه و بدون پشتیبانی قابلیت تغییر دامنه ندارند:
سری E و ECO و I و SSDir و ...

هزینه تغییر دامنه اصلی هاست 50 هزار تومان می باشد و فقط روی هاست های با پرداخت بیشتر از 500 هزار تومان امکانپذیر می باشد.
این هزینه شامل هاست های با پرداخت سالیانه می گردد و هاست های ماهیانه قابلیت تغییر دامنه ندارند.

در سایت سی پنل لاگین و از منوی مالی در قسمت بالا روی گزینه افزودن وجه کلیک و مبلغ 50 هزار تومان افزایش اعتبار دهید.
در تیکت تغییر دامنه، مشخصات پرداخت هزینه را با ذکر شماره فاکتور اطلاع داده و دامنه قبلی و جدید هاست را مشخص بفرمایید.آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

<< بازگشت